Ordinace

Ordinační hodiny:
Den
Od
Do
Pondělí
7:45
13:00
Úterý
7:45
13:00
Středa
7:45
13:00
Čtvrtek
14:00
18:00
Pátek
7:45
12:00
Sobota
neordinuje se
Neděle
neordinuje se

* Poslední pacient je přijat k ošetření 30 minut před koncem ordinačních hodin!


V naší ordinaci je k dispozici EKG vyšetření, přístroj na měření INR (Quick), který potřebujete pokud užíváte pravidelně Warfarin. Jsme také vybaveni přístrojem na měření CRP(spolehlivé testování bakteriálních zánětů). Dále máte k dispozici spolehlivé imunochemické testování na přítomnost krve ve stolici – vyhledávání bezpříznakových stádií rakoviny tlustého střeva. Toto měření má výhody: nemusíte při něm držet dietu a má vysokou sensitivitu. Na některá vyšetření se můžete objednat na určitou hodinu telefonicky nebo e-mailem (viz. kontakty ) například pro lázeňskou léčbu, předoperační vyšetření, k důchodovým řízením, k řidičskému průkazu nebo k preventivním prohlídkám a podobně.


UPOZORNĚNÍ: PROSÍM VE VLASTNÍM ZÁJMU NÁM NEPOSÍLEJTE ZPRÁVY Z ODBORNÝCH VYŠETŘENÍ E-MAILEM. STÁLE PLATÍ POVINNOST UCHOVÁVAT ZDR. DOKUMENTACI V PÍSEMNÉ PODOBĚ. ČASTO SE NEPODAŘÍ VAŠE ZASLANÉ ZPRÁVY ANI PŘEČÍST, NATOŽ KVALITNĚ VYTISKNOUT. ZPRÁVY TAK, JAK JE OBDRŽÍTE OD SPECIALISTY, JSOU URČENY DO RUKOU VAŠEMU PRAKT. LÉKAŘI. V JINÉM PŘÍPADĚ HROZÍ PŘEHLÉDNUTÍ DŮLEŽITÝCH ÚDAJŮ.
UPOZORNĚNÍ: ČTVRTEČNÍ ORDINAČNÍ HODINY JSOU URČENY PŘEDNOSTNĚ PRO PRACUJÍCÍ A STUDUJÍCÍ PACIENTY PO PŘEDCHOZÍM TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ U NAŠÍ ZDR. SESTRY. OSTATNÍ BUDOU OŠETŘENI JEN V AKUTNÍM PŘÍPADĚ A MUSÍ POČÍTAT S ČEKÁNÍM.